Více jak 4 roky se učím programovat v C# a umím tak vytvořit většinu aplikací pro operační systém Windows. Pokud vám tedy nějaká aplikace chybí a nikde na internetu není vhodná alternativa k nalezení, neváhejte mě kontaktovat. Tvorba aplikací je o dost náročnější než vytváření webů, takže cenu si netroufám odhadovat. Vše bych nechal na domluvě.

Práce u Heris.eu na Metro aplikacích

Pro koho jsem pracoval

Pro firmu C&A jsem vytvořil a následně otestoval na jejich intranetu komplexní aplikaci pro testování zaměstnanců poboček firmy. Aplikaci nyní bez problémů využívají stovky zaměstnanců. Aplikace běží na osvěčeném .NET Frameworku 2.0 a se svými třemi tisíci řádky kódu je pravděpodobně má největší.

U firmy Heris.eu, především pak v jejich oddělení Heris Team zaměřené na vytváření Metro aplikací pro Windows 8, jsem pracoval asi dva měsíce. Tvořili jsme odladěné aplikace v moderním designu cílené především na tablety. Některé naše aplikace se nyní prodávají na Windows Store.

Jako projekt pro Střední školu aplikované kybernetiky jsem se dvěma spolužáky vytvořil matematickou hru pro 1. stupeň ZŠ. Hra měla nebývalý úspěch a dostali jsme se s ní až do státního kola Středoškolské odborné činnosti. Celá hra byla naprogramovaná v jazyce Java.