Vytvářím na zakázku webové stránky (s živnostenským listem samozřejmě). Zvládnu sám vytvořit malé a středně velké stránky včetně designu, optimalizace a nasazení na hosting. Stránka je vždy profesionální, validní a plně podporována všemi moderními webovými prohlížeči. V případě potřeby zvládnu i responzivní design optimalizovaný pro mobilní zařízení. Cena stránek se pohybuje od 300 Kč výše podle náročnosti projektu.

V bodech

Reference

Rozhodně nejde o kompletní výčet mnou vytvořených webů. Spíše jsem vybral ty zajímavé, které ukazují široké spektrum mých schopností.

S kamarádem jsme na střední založili Minecraft server GoldMiner a jeho web. Jsou to už dva roky, co web spravuji a vylepšuji. Web je náročný především z pohledu serverové části. Ze serveru dostáváme ohromné množství dat, které je potřeba přes PHP skripty zpracovat a zobrazit v uživatelsky atraktivních statistikách.

Naprogramoval jsem rozšíření pro prohlížeč Chrome, které kompletně nahradí informační systém Střední školy aplikované kybernetiky. Celé je napsané v JavaScriptu, má přes 1000 řádků kódu a využívá CSS3 styly a několik Chrome API.

Vytvořil jsem také několik portfolií. Grafiku si v takovém případě většinou navrhne samotný zákazník (bitmapovou i vektorovou) a já mu jí pak převedu do webové verze. Tohle portfolio patří Kateřině Lamatové. Další mnou vytvořená portfolia např. zde nebo tady.

Mám už za sebou i několik webových aplikací. Např. tato počítá různé statistiky z mé oblíbené hry Gothic. Jen není ještě zcela hotová.